Конкурс
"Слідуй за природою"

КонкурсТерміниПравилаКритеріїПризиЗаявка

Судді конкурсу

Bartłomiej Paśnik

Гданськ, Польща

За освітою я ландшафтний архітектор. Зараз я зосереджуюсь на ковальстві та малюванні, і з цього живу. Я працюю з акваріумом близько 30 років, скільки себе пам'ятаю. Я виграв BADC 2 рази, посів друге місце двічі, був третім, 9 разів я був у топ-10, 3 рази за найкращий європейський акваріум, 4 рази отримав приз за найкращий холодноводний акваріум. У 2019 році я був другим на конкурсі AGA у "біотопи". Бажаю всім учасникам конкурсу удачі!

Kai Sun

Циндао, Китай

Заступник голови Асоціації досліджень морської екології Циндао, викладач коледжу Океанського університету Китаю, переможець конкурсу AGA 2018 у категорії біотопних акваріумів, друге місце у конкурсі CBAC 2019, суддя різних конкурсів акваріумного біотопного дизайну 2020-2022. Я сподіваюся, що всі учасники зможуть насолодитися задоволенням, яке приносить природа. Я сподіваюся, що довкілля нашої планети ставатиме все краще і краще. І я сподіваюся, що настане мир!

Юрій Караванський

Одеса, Україна

Старший викладач кафедри зоології, гідробіології та загальної екології ОНУ імені Мечникова. Розмноженням риб займаюсь більше 40 років, а після закінчення університету вивченням риб займаюся професійно. Всім учасникам конкурса бажаю наснаги та натхнення.

Володимир Коротін

Миргород, Україна

Енергетик по життю. Акваріуміст в душі с дитинства. Засновник Миргородскої біотопної школи. Не бійтеся відходить від шаблонів, експериментуйте, вносьте нові ідеї. Ваша робота може і не зайняти призове місце,але вона повинна запам'ятатися. Це тільки на перший погляд все зроблено в цьому напрямку до вас,креатив не має границі як і природа не має межі досконалості.

Юрій Янчер

Дніпро, Україна

Професійний акваріуміст та аквадизайнер. Автор інтернет-проекту з історії акваріумістики GlassBox-History, а також у Facebook "GlassBoxHistory–еволюція акваріума". Протягом 11 років працював в Акваріумі Дніпропетровського університету, де значна частина експозиції присвячена фауні місцевих водойм. Автор статей та репортажів з історії акваріумів та акваріумістики. Член журі конкурсів дизайну біотопних акваріумів із 2016 року.

Артем Березнев

Марiуполь, Україна

Народився в рибацькому місті Маріуполь. Працював в Маріуполі на той железяці, яка постійно спалахую вночі яскравим жовто-красним сяйвом, докучає своїм гомоном маленькому приморському містечку. 01.01.18-24.02.22 Проект менеджер і засновник Маріупольської аквастудії «БАНКА». Хочу побажати всім учасникам не забувати свого першого маленького струмочка, який подарував захоплення на все життя.